Cennik

Cennik


Cena

USŁUGA PODSTAWOWA

Od 50 zł/h

USŁUGA ROZSZERZONA

Od 60zł/h

USŁUGA KOMPLEKSOWA

Od 80 zł/h

TRANSPORT

Od 1,20 zł/km
 

USŁUGA PODSTAWOWA

od 50zł/h (bus), 70zł/h (kontener z windą)

Podstawiamy samochód z pracownikiem w umówionej lokalizacji . Państwo zajmują się załadunkiem i rozładunkiem, pracownik pomaga zabezpieczyć towar. Bez limitu kilometrów na terenie Warszawy. Samochód wyposażony jest w pasy do zabezpieczenia mebli, pasy do przenoszenia ciężkich rzeczy, wózek transportowy, platforma transportowa, folie stretch, materiał filcowy i koce.Do usługi doliczamy 20zł za podstawienie samochodu na terenie Warszawy. Wycena usługi:

-podstawienie samochodu nr 1 (bus) 20zł + 50zł pierwsza godzina + 50zł/każda kolejna godzina. Jeżeli usługa zmieści się w przeciągu 1 godziny cena usługi wynosi 80zł.

-podstawienie samochodu nr 2 (kontener z windą) 20zł + 70zł pierwsza godzina + 70zł/każda kolejna godzina. Jeżeli usługa zmieści się w przeciągu 1 godziny cena usługi wynosi 100zł.

 

USŁUGA ROZSZERZONA

od 60zł/h (bus), 80zł/h (kontener z windą)

Podstawiamy samochód z pracownikiem w umówionej lokalizacji. Pracownik zajmuje się załadunkiem, rozładunkiem i zabezpieczeniem towaru. Pomoc z Państwa strony będzie niezbędna w przypadku cięższych przedmiotów, np. mebli. Bez limitu kilometrów na terenie Warszawy. Samochód wyposażony jest w pasy do zabezpieczenia mebli, pasy do przenoszenia ciężkich rzeczy, wózek transportowy, platforma transportowa, folie stretch, materiał filcowy i koce. Do usługi doliczamy 20zł za podstawienie samochodu na terenie Warszawy. Wycena usługi:

-podstawienie samochodu nr 1 (bus) 20zł + 60zł pierwsza godzina + 60zł/ każda kolejna godzina. Jeżeli usługa zmieści się w przeciągu 1 godziny cena usługi wynosi 90zł.

-podstawienie samochodu nr 2 (kontener z windą) 20zł + 80zł pierwsza godzina + 80zł/ każda kolejna godzina. Jeżeli usługa zmieści się w przeciągu 1 godziny cena usługi wynosi 110zł.

 

USŁUGA KOMPLEKSOWA

od 80zł/h (bus), 100zł/h (kontener z windą)

Podstawiamy samochód z dwoma pracownikami w umówionej lokalizacji. Pracownicy zajmuje się załadunkiem, rozładunkiem i zabezpieczeniem towaru. Bez limitu kilometrów na terenie Warszawy. Samochód wyposażony jest w pasy do zabezpieczenia mebli, pasy do przenoszenia ciężkich rzeczy, wózek transportowy, platforma transportowa, folie stretch, materiał filcowy i koce. Do usługi doliczamy 20zł za podstawienie samochodu na terenie Warszawy. Wycena usługi:

-podstawienie samochodu nr 1 (bus) 20zł + 80zł pierwsza godzina + 80zł/każda kolejna godzina. Jeżeli usługa zmieści się w przeciągu 1 godziny cena usługi wynosi 110zł.

-podstawienie samochodu nr 2 (kontener z windą) 20zł + 100zł pierwsza godzina + 100zł/każda kolejna godzina. Jeżeli usługa zmieści się w przeciągu 1 godziny cena usługi wynosi 130zł.

 

TRANSPORT

od 1,20 zł/km

Transport na terenie Polski. Cena ustalana indywidualnie w zależności od potrzeb klienta.

 

MONTAŻ

do indywidualnego ustalenia

W ofercie posiadamy również usługę montażu (mebli, sprzętu AGD itp.).

 

Do usług doliczamy 20zł za podstawienie samochodu na terenie Warszawy.

Wystawiamy Fakturę VAT

 

Wymiary przestrzeni ładunkowej:

-Samochód nr 1 (bus): długość 330cm x szerokość 170cm x wysokość 180cm.

-Samochód nr 2 (kontener z windą): długość 420cm x szerokość 215cm x wysokość 215cm.

 

Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Podane ceny są cenami orientacyjnymi. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, najważniejsze jest dla nas jest zadowolenie Klienta. Zapraszamy do współpracy.